The Ancients

Forum gildii The Ancients :))


#1 04-03-2010 01:01:14

Psychiczna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 28-02-2010
Posty: 1
Punktów :   

Troche o Magu pvp ;)

Jak wiemy World of Warcraft to gra nastawiona na konfrontacje gracza ze światem wirtualnym jakim są bossy raidowe jak również na pojedynki gracz kontra gracz , chce zaznaczyć na wstępie że to co tutaj napisze jest oparte na opiniach innych graczy , filmikach pvp , innych poradnikach jak i na kilku osobitych sugestiach
jeśli kogokolwiek będzie kusiło żeby mi wypomnieć, że mam niski rating na arenach niech sobie daruje na wstępie skupie się tutaj na pvp bo o tym mam największe pojęcie

Build : 20/0/51  - klasyczny
zapewnia on niezłe cc (Deep freeze , Imp Counterspell , Ele Nove) świetne survi (ice barrier) może nie powala dmg (burst) jak arcane ale wydaje mi się że przeżywalnośc i cc to priorytet na arenie, Myśle że arc ma jedynie sens w grze z healem (najlepiej priestem) lub rogalem

Gear : w frost buildzie wszystkie yellow sloty gemujemy pod haste
Shouldery - Valorous Frostfire Shoulder Parts

Legs - Valorous Frostfire Leggings

reszta setu pod PVP : Savage , Hetefull , Deadly w zależności od możliwości

Dodatki : można pod haste,hit,spell penetration ładować wedle uznania to już zależy od wygody komu czego bardziej brakuje

w chwili nudy dopracuje to troche bardziej bo w sumie dużo można jeszcze pisać i zapewne sporo błędów jest więc tak na raty to postaram się wykonać

Ostatnio edytowany przez Psychiczna (04-03-2010 01:14:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumrs.pun.pl www.blogowisko.pun.pl www.zgromadzenie.pun.pl www.54dh.pun.pl www.kula.pun.pl